• Poszukiwanie zajączka

• Grupa Starszaków- Sówki w poszukiwaniu prezentów od Zajączka Wielkanocnego ruszyła ze swojej sali z mapą w ręce. Mijając kolejne stacje zaznaczone na mapie dzieci błyskawicznie rozwiązywały zagadki. Ukryte prezenty zostały więc szybko odnalezione.  Praca z mapą okazała się świetną zabawą, a nagroda od Zajączka wielką radością dla dzieci.

Grupa "Myszki" szukała zajączka w ogrodzie przedszkolnym. Zajączek zostawił mnóstwo śladów oraz zadań, które dzieci musiały wykonać. Na samym końcu czekała na nas piękna nagroda.

• Warsztaty świąteczne- integracja międzygrupowa.

• W przedświątecznej atmosferze grupa starszaków "Sówki" gościła w sali najmłodsze dzieci- "Pszczółki". Dzieci wspólnie obejrzały film edukacyjny o zwyczajach i tradycjach Świąt Wielkanocnych. Następnie umiliły czas dzieciom zabawy muzyczno-ruchowe. Kulminacyjnym momentem spotkania były warsztaty ozdób świątecznych z masy solnej. Dzieci dobrane parami lub trójkami, starsze z młodszymi mogły się wzajemnie poznać, pomagać sobie a nawet zaprzyjaźnić. To był dzień pełen przeżyć i atrakcji dla dzieci.Warsztaty świąteczne- integracja międzygrupowa.                 W przedświątecznej atmosferze grupa starszaków "Sówki" gościła w sali najmłodsze dzieci- "Pszczółki". Dzieci wspólnie obejrzały film edukacyjny o zwyczajach i tradycjach Świąt Wielkanocnych. Następnie umiliły czas dzieciom zabawy muzyczno-ruchowe. Kulminacyjnym momentem spotkania były warsztaty ozdób świątecznych z masy solnej. Dzieci dobrane parami lub trójkami, starsze z młodszymi mogły się wzajemnie poznać, pomagać sobie a nawet zaprzyjaźnić. To był dzień pełen przeżyć i atrakcji dla dzieci.

• Dzień teatru

• 28 marca 2022 r. dzieci z grupy „Słoneczka” obchodziły Dzień Teatru. Tego dnia przedszkolaki dowiedziały się, jak powstają kukiełki, poznały różne techniki teatralne: pantomima, balet, teatr cieni, teatr lalkowy, a także przypomniały i utrwaliły sobie, jak należy zachować się w teatrze.