• Wyprawka przedszkolaka

• Choć wakacje w pełni, niektórzy są juz myślami przy kolejnym roku szkolnym. Warto pamiętać, w trakcie sierpniowych zakupów, o wyposażeniu niezbędnym dla przedszkolaków. Poniżej prezentujemy wyprawkę, jaka przyda się każdemu przedszkolakowi od września:

wyprawka.doc​​​​​​​

• Zajęcia otwarte dla nowych przedszkolaków

• Pierwszy września będzie dla niektórych dzieci pierwszym dniem ich przygody w przedszkolu. Aby ułatwić start takim 3,4latkom, zapraszamy je, w towarzystwie jednego rodzica na zajęcia integracyjne 31. sierpnia w godzinach dopołudniowych.

Dokładna godzina będzie podana 30. sierpnia.

• Zakończenie przedszkola

• We wtorek, 14.06.2022, grupy Żabek i Pszczółek oraz część Skrzatów uroczyście zakończyły swój przedszkolny etap. Choć chciałoby się powiedzieć "chwilo trwaj" i zatrzymać ich jeszcze, choć na chwileczkę, na momencik, by pobyć z nimi  i się nimi nacieszyć, nadszedł czas aby wypuścić ich z naszego przedszkolnego gniazda dalej w świat. I choć czynimy to z bólem serca, wiemy, że nadchodzi ten nieuchronny moment, gdy powędrują dalej. Mamy jednak nadzieję, że cała kadra pracująca z tymi grupami przyczyniła do tego, by na tę trudną i piękną drogę wyposażyć ich w to, co najlepsze.

Takie pożegnania odbyły sierównież w poszczególnych grupach w trakcie spotkań z rodzicami. „Z maluszkami się żegnamy, małą łezkę ocieramy...”  tak śpiewały dzieci z grupy „Pszczółki”  na uroczystości pożegnania przedszkola.  Były wierszyki, piosenki i tańce. Emocji nie brakowało… Pani Dyrektor, przedszkolaki, nauczyciele i rodzice byli bardzo wzruszeni, ale równie dumni z naszych  absolwentów. Na pamiątkę czasów przedszkolnych dzieci otrzymały  dyplomy, książki i zdjęcia.  Dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.