• Dzień dinozaura

• 26 lutego  – Dzień Dinozaura. Z tej okazji w grupie Pszczółki powstał  ” park jurajski”, w którym „zamieszkały” przyniesione przez dzieci zabawki- dinozaury. Przedszkolaki udały się w podróż do prehistorycznych czasów i poznały życie  dinozaurów. Dzieci  wydobywały dinozaury z lodowych jaj, tropiły   dinozaura po  śladach , tworzyły odbicia  w masie solnej.  W grupie "Sówki" można było podziwiać erupcję wulkanu.  Dzień Dinozaura  dostarczył wiele niezapomnianych wrażeń.

• Konkurs "Świąteczna Bombka"

• Zadaniem  konkursowym było wykonanie bombki choinkowej stosując wszystkie dostępne materiały. Poziom prac konkursowych był bardzo wysoki, a każda praca była wyjątkowa. Piękne bombki odstroiły naszą przedszkolną choinkę na głównym holu. Dzieci otrzymały drobne upominki i książki oraz wejście do Sali zabaw PSOTNIKOWO. Która była sponsorem nagród. Dziękujemy

• Wycieczka do "Krainy Elfów"

• Grupa „Myszki” oraz „Sówki” odwiedziła „Krainę Elfów”. Czekało tam na nich wiele atrakcji. Już od progu przywitał nas Elf, który zaprosił wszystkich do krainy bajek św. Mikołaja. W tym uroczym domku poczuliśmy klimat świąt, zobaczyliśmy krzątające się Elfy.

Podczas interaktywnego przedstawienia mogliśmy cieszyć się śniegiem, mgłą i bańkami mydlanymi, śpiewaliśmy, tańczyliśmy w towarzystwie Elfów.

Cały pobyt uświetniła zabawa w dmuchanym zamku. Dzieci wyjechały szczęśliwe z dyplomami pasowania na pomocników św. Mikołaja.