• Dzień Sportu

• Dzień Sportu - ta nazwa to dla niepoznaki, bo tak naprawdę to dalszy ciąg obchodów dnia naszych podopiecznych. W programie znalazły się bowiem nie tylko aktywności typowo sportowe, typu strzelanie goli, wyścigi, czy skoki w dal, ale również malowanie na folii i chodniku ( a przy okazji samym sobie - kochani Rodzice: wybaczcie!), oraz największa atrakcja dla wszystkich przedszkolaków od maluchów po poważne starszaki, czyli dmuchańce. Cały dzień na świeżym powietrzu z takimi atrakcjami - to nie mogło się nie udać !

• Dzień Dziecka

• ... czyli przedszkolne życie w pigułce. Tańce, muzyka, seanse filmowe, śmieszne zabawy i twórcze zmagania - niby dzień jak co dzień, ale intensywniej, bardziej kolorowo i zwariowanie. A do tego upominki i inne niespodzianki. A wszystko po to, by dzieciaki poczuły się się w tym dniu najważniejsze na świecie.

• Przedszkolaki w bibliotece

• Grupy Motylki i Sówki odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną. Dla niektórych z nich było to pierwsze spotkanie dlatego Pani bibliotekarka zapoznała dzieci z zasadami korzystania z biblioteki. Dzieci nauczyły się jak wypożyczać książki oraz wysłuchały ciekawej bajki o Kici Koci, która o bibliotece już wszystko wie.

Tekst i zdjecia; Izabela Kost